New desing - Merry Christmas

Srpen 2008

Asi...

28. srpna 2008 v 18:23 | Petsy
Takže jsom sa rozhodla takto, když se u Dvojčat objeví víc než pouhé 2 komenty. Takže se tu objeví DRUHÝ DABIVANÝ SERIÁL! To záleží stále na vás, takže hele, ještě hledám sponzory na Dvojčata! Takže dokud nebudou sponzoři, tak tu další díl nebude, LOGIKA! Těch dílů nebude milion!!! Takže až vy se rozkoukáte! Bude poslední díl a sponzorů se bude hnát až nakonec, na poslední chvíli!! A asi zauvažujte !!!!! Na poslední 3 díly asi sponzory shánět nebudu!! No takže to bude takto =-PPP Mno, k tomu seriálu dozvíte víc až budu za vás jistě přesvědčená! Takže
zatím
Bye Bye!

Dvojčata v akci! 9.díl ,,V půl třetí..."

26. srpna 2008 v 9:07 | Petsy |  Dvojčata v akci!
Takže tu je opět další díl, další díl ovšem nejspíš nebude do doby, kdy nebudou sponzoři... =-)
Jednak tento díl je asi dosud nejlepší díl, co vyšel. Tedy aspoň já si to myslím, jelikož mi dal dost práce, ale jinak dobré, snad se vám bude líbit...(hele, v půl třetí ráno, ne odpoledne, jen abyste věděli)
KDO NEVIDÍ KLIK TU!
Aby jste se nedivili, v tomto díle hraje pouze Melissa a její parta, toť Deniss a Joë
Příjemnou podívanou!

A ještě se tu objeví zvláštní poděkování pro www.sims2-hello.blog.cz
Kde jsem stáhla nemocnici!
;-)

Sponzoři ,,Dvojčat v akci!"

25. srpna 2008 v 11:33 | Petsy |  Sponzoři
takže tu je logo dvojčat v akci! Každý, kdo si dá tohle logo na blog, bude jeho adresa na blog vždy na konci videa.(Zkopírujte tento naklikávací obrázek a vložte na svůj blog)
!!!POZOR!!!

1. 3 obdrží diplomy!
Kdo chce být sponzorem, ať napíše do komentářů!
Takže tu je logo!

Aktuálka 25.srpen

25. srpna 2008 v 9:57 | Petsy
Život s Paulou → Jujky promiňte, uplně jsem na Paulinku zapoměla, trošku ji odložím, do konce srpna by tu měla být, možná tu ale bude i později, zkrátka do 10.září ji tu máte!

Dvojčata v akci! → Pracuji na dalším dílu, měl by tu být do konce tohoto týdne. (PS: Začněte se hlásit sponzoři, na konci každého videa pak bude adresa na VÁŠ blog, dáte-li si logo dvojčat na blog, logo se tu dnes objeví!)

Toť vše... a ještě jednou se omlouvám za Paulu... =-)

Nový design... Greece love...

24. srpna 2008 v 20:27 | Petsy
Tak je tu rekonstrukce blogu, snad se líbí, mi osobně docela se líbí... jmenuje se Greece love... nevím proč, ale je docela dobrý, to pozadí je takový ten detail na blog, jen tak lehké čtverečky...
je to takové nezávislé.
Vzkaz pro HranolQa: Už jseš spokojená (konečně) ??? =-D =-) (samo že to myslím jako legraci)

Dvojčata v akci! 8.díl ,,Ceny"

21. srpna 2008 v 19:38 | Petsy |  Dvojčata v akci!
Tak tu máte další díl, nic jsem sem nepsala, jelikož jsem byla do 5-ti hod. na Příměsťáku (Příměstský tábor =-P) neměla jsem čas a ani chuť sem něco psát, stejně byste si to nezasloužili!

Menší aktuálka

→dita-sims2.blog.cz byl ZRUŠEN jak jsem říkala... neměla jsem čas, náladu, ani nápady! Stejně tam nic nebylo! Vím jenom, že tam bylo, víc návštěvníků než tady! =-P

K tomuto dílu dvojčat...

→ Je to napínavý díl! Řekla bych tedy já... =-) Mno, takže bych vám řekla akorát, že Jess unesou ti "co minule" =-D Tentokrát ale s vážnější tváří, co ale zamýší Mell?

KDO NEVIDÍ KLIK TU!

↓↓↓Opět anketka↓↓↓

Jsem zpátky ... :-(

17. srpna 2008 v 16:38 | Petsy
Mno, jsem zpátky, moc jste mně teda nepotěšili, ale to je jedno... teda MĚ je to jedno jelikož teď má nastat velký obrat v ději dvojčat!! Jessicu si vyhlédli chlapi z minulosti... závisí už jen na MELISSE jestli bude ještě někdy šťastná, žít v Řecku a být s rodinou!!!! Ale to všechno je kvůli... TÁTOVĚ PRÁCI??? Melissa se bude snažit zachránit ale... no to je jedno, to byste se neměli na co koukat!! Jo můj druhej blog o zvířatech TU!!
Bye Bye!! Petsy :-P

Teď budu týden pryč!

9. srpna 2008 v 16:04 | Petsy
Jednoduchá aktuálka: Nic tu týden nebude přibývat, jedu pryč! tak se mne pokuste přivítat nějakým hezkým komentářem! ;-)

Goodbye!

Dvojčata v akci! 7.díl ,,Školní ples, nebo diskotéka?"

9. srpna 2008 v 15:54 | Petsy |  Dvojčata v akci!
Takže je tu další díl Dvojčat v akci! Máte čas to vše okomentovat a moooc vás prosím! Napište jak se to líbilo! Mocinky vás o to prosím!Jo, ta hudba na konci! Napište, o jakou si myslíte že jde! =-) Je to upe jednoduchý. ( ze začátku to nejde dost slyšet)
KDO NEVIDÍ KLIK TU!
Hlasuj prosím v anketě!

Dvojčata v akci! 6.díl ,,Poletíme letadlem?"

6. srpna 2008 v 20:35 | Petsy |  Dvojčata v akci!


Je tu další díl Dvojčat v akci! Nevím, ale asi je moc lidí nesleduje! Adi si říkáte : ,,Proč se namáháš? Nikdo se na to nedívá!" Tak hele, já to dělám proto, protože mne to baví! A to moc!

KDO NEVIDÍ KLIK TU!
Napište, jak se líbilo!

Dvojčata v akci! 5.díl ,,Melissa má rande!"

5. srpna 2008 v 10:49 | Petsy |  Dvojčata v akci!
Tak jste se konečeně dočkali. i když nevím, kdo čekal kdo ne! :-/ Tentokrát se holky rozhodnou jít... ale to by nemělo pak cenu se dívat! snad se vám dvojčata líbí. I když nejsou s nejlepším dabingem :´-( Tak tedy Příjemnou podívanou!
KDO NEVIDÍ KLIK TU!
↓↓↓Hlasujte v anketě, prosím↓↓↓

Aktuálka

4. srpna 2008 v 11:51 | Petsy
Dvojčata v akci! - Dnes nebo zítra, možná pozítří. Uvidím jak budu mít čas.

Život s Paulou - Během tohoto, nebo příštího týdne tu na 100procent bude!

Jinač víc nevím, asi bude nový komix, nebo nový dabovaný seriál. Ale asi ten komix... Nvm...
Dvojčatža už mám čtvrtku nadabovanou a musím dotočit ještě zbytek. Ale dneska to ještě možná stihnu! :-)

Jsem zpět!

2. srpna 2008 v 19:54 | Petsy
Jsem zpět! Chtěla jsem vám sem dát dabovaný video Řecká láska, ale nenačetlo se na youtube. Snad to půjde zítra! Tohle byla jen taková miniaktuálka takže se mi totiž nechce nic rozepisovat!
Jinak dovolená nedopadla 2krát nejlíp. takže Bye! Bye!