New desing - Merry Christmas

Červen 2008

The sims2 ,,Šťastnou cestu"

29. června 2008 v 20:51 | Petsy |  Me & blog
Takže, tohle jsem vyráběla z nudy! Jen tak Vám pro zábavu a pokochání! Jsou tam hotely a obecní pozemky z rekreačních středisk v sims2. Mno, tedy to pokochá hlavně ty, co šťastnou cestu nemají!
Mno, tu to je! Není to kdovíjaká krása! XD

Jak na videa?

29. června 2008 v 12:15 | Petsy |  Jak na videa?
K úvodu: byla by nejspíše lepší, kdyby jste si to vyzkoušeli sami, ale NECHCI VÁS KRITIZOVAT! Jen říkám, že když návod nastudujete na písmenko přesně, začnete dělat videa, a najednou se tam objeví rámeček, o kterém nebylo slova! Co teď? Mám tam třeba 3 nabídky a ani jedné nerozumíte... tedy co teď? ALE NECHCI VÁS KRITIZOVAT!! To znamená, že nechci nadávat těm, co třeba všechno umí sami, ale PÁR věcí neumí a zkusí si najít návod! Mno, ten kdo to nechápe, tak... to je jedno... ZPĚT K NÁVODU:

1. Jdu na seznam→nahoře je malá kolonka do té si zadám : www.youtube.com →a nahoře v pravém rohu mám Sign Up (Sign in)→KLIK: vyplním (hlavně pozor na e-mail) →e-mail, který potvrdíte v registraci → zajdu si na mail a tam poklikám ty odkazy co mi přišly ze youtubka→ dále jeden z těch odkazů bude aktivace účtu→ pak jdu zpět na stream (popřípadě že jste ze stránky odešli když jste šli na mail KLIK na:Sign In)→ a po případném přihlášení KLIK na: Upload

2. Stáhněte do lišty ten formulář a KLIK na: (v dolním levém rohu obrazovky) Start→ a WindowsMikrosoft Movie Maker ( ve Windows Vista →Windows XP by měl být automaticky nainstalovaný)→ a dáme Import videa→ dáme dokumenty→(složku kde máme videa ze sims uložená :-P)→ 2krát na to video kliknu→A objeví se mi v tom volném místě vedle toho ,,menu"→pak na to video kliknu a držím tlačítko myši a tím vlastně pohybuje videem dám to dolů do takové ,,časové osy"→ a takhle pokračuji stále a až mám film → dám Vytvořit titulky→Vyzkouším také poté efekty videa→Pro dabing:U časové osy v jednom rámečku máme ... Mno, KLIK na Časová osy→KLIK na: Mluvený komentář časové osy → Pak KLIK na: Jak přidám mluvený komentář? A objeví se návod...→ Poté co máme vše vyzkoušeno, uděláno KLIK na : Publikovat sem=Tento počítač a pak si dáme X-P) Mno, ten formát DVavi PAL (nebo jak!XD) Mno, vybereme formát a dáme Publikovat...


3. Máme uloženo Publikováno teď to dát na youtube→Vyplňte informace o videu→ Dejte Upload video→ KLIK na:Procházet... vybereme video → Upload video→ a už se nám to nahrává!4. Pak se nám objeví ve větším čtverci kód videa. Počkáme si na schválení. Pak uvidíte odkaz na My videos a tam najdete video už dokončené. Pak zkopírujete ten kód. A přihlásíte se na blog. Tam si normálka otevřete nový článek, dáte Vložit video nebo Flash animaci . Pak dáte Ctrl+v do toho rámečeku a dáte OK.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HOTOVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goodbye! Petsy!

Prosím pomozte mi...

28. června 2008 v 17:31 | Petsy
Já už vážně nevím, prosím Vás, poraďte, chci sem dát dabovaný video, všechno udělané, všechno nadabované, vypsané, a teď už jen... NAHRÁT TO NA STREAM! Už jenom kdyby to šlo! Když se to jednou to video udělalo... tak mi to napsalo, že: Přenos videa neproběhl úspěšně! Nebo se mi to sekne a při přenosu se mi načte 0.2 MB nebo-li 1% a napíše mi to nepřenášejí se žádná data! Prosím pokud někdo máte se streamem zkušnosti, napište, jaký farmát tam mám dát, aby se mi to nahrálo! PROSÍM! PROSÍM!


Goodbye! Petsy!

Pozadí na blog

27. června 2008 v 19:20 | Petsy |  For you blog
Takže, tu je pár pozadí na blog, možná se divíte, proč je jich málo. Odpověď: ,,Jsou mé vlastní výroby, tedy nemůže jich tu být 40 naráz!" Takže tu je máte:

Snad se líbí... :-)

Eliss na pláži...

25. června 2008 v 13:18 | Petsy
↓↓↓Takže tady máte narychlo vyrobenou fotomontáž↓↓↓
Líbí? :-)

Aktuálka

24. června 2008 v 18:17 | Petsy
↓↓↓Kdo chce tu aktuálku, ať čte dole!↓↓↓


Tož děcka, budou prázdniny! Určo se na ně musíte aspoň trošičku těšit! Konec školy! Co nejspíš budete mít na výsvědčení? Já asi samý! :-) Takže já jsem happy XD!↓↓↓Aktuálka↓↓↓

Dnes→
Tedy dneska, bych myslela že tu nic moc nepřibyde, možná nějaká ta fotomontáž, tak nápodobně!


Středa→ Tak, zítra by tu toho mohlo přibýt docela dost! Ale nevím čeho! Tak se tedy nechte překvapit!


Bye, bye!

New desing!

23. června 2008 v 16:38 | Petsy
Takže, jak jste si všimli, je nové záhlaví, nechtěla jsem ho mít přepatlané! Někdo si třeba myslí, že je tam toho málo! Podle mne ne! Podle mého vkusu je to vyvážené záhlaví! I když by tam toho mohlo být vážně více... :-P Tedy nevím!
Takže hlasujte prosíím v anketě, jestli se Vám tenhle blog líbí! Prosím :-) !!

Sarah

22. června 2008 v 13:35 | Petsy |  Sarah
Takže tady máte mou nejlepší modelku Sarah... je ze všech modelek nejmladší! Ale je to moje nejvzácnější modelka!
Jméno: Sarah

Příjmení: Nautrall

Věk: 18 let

Barva očí: modrá

Barva vlasů: Černá

Záliby: Kreslení, plavání, čtení...

Nesnáší: ...Tak... moc tu toho o ní není... mno... ale zase je to super modelka, možná o ní bude časem dabovaný seriál!

Eliss Lastrengová

17. června 2008 v 17:42 | Petsy
Tak tady je moje modelka! (To není ta, co jsem Vám slibovala!:´-( )


Údaje o ní:

Jméno:Eliss

Příjmení:Lastreng

Věk:20

Záliby: ,,Mno... co bych Vám o sobě řekla... strašně ráda sportuji, ráda maluju, no, takové věci!"

,,Nemám ráda lidi, co prostě... jak bych to řekla, mno... zkrátka bude toho více!"
Jak dlouho pracujete jako modelka? : Mno... přesněji dva roky."

Jak jste přišla na to, že budete modelkou? : No, můj táta pracoval v módní agentuře, mne se to líbilo, někdy mne s sebou brával na přehlídky a to se mi začalo, líbit!"
No, tak co? Jste spokojeni aspoň s tímhle? Doufám že jo! Zítra... asi ne protože jdu ke kámošce na narozky! Tak pozítří tu to bude!

Aktuálka k 17.červnu!

17. června 2008 v 15:36 | Petsy
Tedy dnes by se tu mělo objevit pár mých modelek! Jako 1. tu bude jedna modelka s...Tedy dnes by se tu měla objevit jedna moje modelka s... DCEROU! Jo, jo, jedna moje modelka má dceru, tak, dále tu bude určitě pár super stránek (na downloady a tak podobně :-P)


A ještě malé překvapení k večeru! (možná zítra, jak to stihnu :-) )
Mno, to tak zhruba všechno! Taky sem dám několik těch mých zlatých modelek! Ale 2 jsou na dovolené, takže nevím, nevím XD!
Adio!
Petsy!